Szegeden nagy buli készül

A Boxvilág Ökölvívóképző SE szervezésében rendezik Szeged és a régió első Outdoor Bokszgáláját a RakpartFeszt harmadik napján a Móra Ferenc múzeumnál – jelentették be a szerdai sajtótájékoztatón. A szombati eseményen részt vesz majd a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnöke, Erdei „Madár” Zsolt, ifj.Balzsay Károly szövetségi kapitány, Gedó György olimpiai bajnok és Kovács Mária kétszeres világ és négyszeres Európa-bajnok.

A program:
13.00-tól Pofonparti mérkőzések
18.00-tól Fesztivál Kupa

69kg Hankó Kálmán ( ifjúsági Magyar Bajnok)​ – Cservenka Róbert (ifi válogatott, ifjúsági Magyar Bajnok)
52kg Virbán Martin (felnőtt válogatott, junior EB V.) – Szaka István (felnőtt válogatott, junior EB III., VB V., ifi EB V.)​
56kg Virbán Gábor (felnőtt válogatott, elit EB III., junior EB II.) – Csóka Nándor (elit EB III.)​​
60kg Gombkötő Tamás (felnőtt válogatott​, U21 Magyar Kupa III.)​ – Kiliti Tamás​
60kg Gálos Roland (If​júsági Európa-bajnok)​ – Könnyű Róbert (Magyar Bajnok)
75kg Árpád Viktor (​Ifi Magyar Bajnok) – Isacc Oroyovwe
81kg Tallósi Péter (felnőtt válogatott, ifi EB V.​, felnőtt Magyar Bajnok​)-Kovács Pál (​U21 Magyar Kupa Bajnok)
+91kg Berki Károly – Tarnoczai Mihály

(Fotó: Kovács Ferenc/szegedma.hu)

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 1. LONDON 1948: A berobbanás

A londoni olimpia több volt, mint a világ legjobbjainak összecsapása:... []

#VAKZSÁK: 10 menet a bajnokok mentális szorítójában (nem csak bajnokoknak)

Kezdjük a tévhittel: Sokan azt hiszik, a boksz a kezek,... []