Queen of the ring

Március 25 és 26-án első alkalommal rendezik meg Kőszegen a Queen of the Ring női nemzetközi versenyt.

Hat ország 104 versenyzője mérkőzik egymással,a felnőtteknél 7, az ifjúságiaknál 6, a junioroknál 13 súlycsoportban. Meglepetésre a verseny a külföldiek körében népszerűbb, hiszen 56 külföldi mellett, 48 hazai versenyző indul. A magyarokon kívül német, osztrák, szlovák, cseh és lengyel csapatok versenyzői várhatók. A verseny célja, hogy a női versenyzőik növeljék meccsszámukat, és minél több nemzetközi rutint szerezzenek, ezért rendezik meg a bronzmérkőzéseket is. Az elődöntők szombaton 14 órakor, a döntők és a bronzmérkőzések vasárnap 9 órakor kezdődnek.

A helyszín: Kőszeg, Deák Ferenc út 6., Béri Balog Ádám Iskola Tornacsarnoka

 

-kép_1-

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []