Elismerések átadása a MÖSZ-ben

Ma több jeles sportember is elismerésben részesült, a sportolók kiváló tavalyi eredményeikért, a sportvezetők több évtizedes kiemelkedő munkájukért, mellyel a sportágat szolgálták.

Elismerést kapott

a 2016. év női ökölvívója Szatmári Petra (vasas-Süllős SC), Európa-bajnoki ezüstérmes,

a 2016. év legjobb utánpótláskorú versenyzője: Báki Alex (MTK), junior Európa-bajnok.

A Magyar Ökölvívásért Díjban részesült

Gedó György olimpiai bajnok, a MÖSZ szakfelügyelője,

dr. Laczkó János a Budapesti Amatőr Ökölvívó Szövetség elnöke,

Szántó László MÖSZ elnökségi tag,

Lehoczki László a Halasi Boksz Klub edzője

A Magyar Ökölvívás Támogatásáért Díjban részesült

Turbucz Gábor a Kőbánya SC szakosztályvezetője

Média díjat kapott

L. Papp István a Nemzeti Sport vezető szerkesztője

a Sport plusz szerkesztősége

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []