dr. Bajkai István elnök és Bertók Róbert szövetségi kapitány az M4 Sporthíradó ma esti vendégei voltak.
A héten Győrben kezdődő Papp László Felnőtt Magyar Ökölvívó Bajnokságról nyilatkoztak.
Köszönjük a meghívást!
dr. Bajkai István elnök és Bertók Róbert szövetségi kapitány az M4 Sporthíradó ma esti vendégei voltak.
A héten Győrben kezdődő Papp László Felnőtt Magyar Ökölvívó Bajnokságról nyilatkoztak.
Köszönjük a meghívást!
Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []
Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []
Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []
Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []