A mai napon kezdetét veszi az U22 Ökölvívó Európa-bajnokság Olaszországban, ahol hazánkat 15 ökölvívó képviseli

Irány az U22 Ökölvívó Európa-bajnokság , Roseto degli Abruzzi, Olaszország 🇮🇹🌞 2021.06.15-25. 🥊🥊🏆

Hazánkat 6 női és 9 férfi versenyző képviselni az U22-es EB-n. Olaszországban. A magyar csapat tagjai nagyon jól felkészültek, remek fizikai állapotnak örvendenek és már nagyon várják a mérkőzéseket.

2021. évi U22-es csapat tagjai:

54 kg 🇭🇺 Lakotár Hanna57 kg 🇭🇺 Kiss Bettina64 kg 🇭🇺 Hámori Luca69 kg 🇭🇺 Budai Vivien75 kg 🇭🇺 Lakos Regina+81 kg 🇭🇺 Hofmann Réka52 kg 🇭🇺 Virbán Martin57 kg 🇭🇺 Virbán Gábor60 kg 🇭🇺 Bundovics István64 kg 🇭🇺 Danyi Dániel69 kg 🇭🇺 Kozák László75 kg 🇭🇺 Cservenka Róbert81 kg 🇭🇺 Bárányi Péter91kg 🇭🇺 Baracsi Dániel+91 kg 🇭🇺 Kiss Levente

Bernát Attila (49 kg) sajnos nem indul a bajnokságon.

A magyar csapattal tart:

Tóth Zsuzsanna – főtitkár; Dr. Pálos Péter – csapatvezető, elnökségi tag; Bertók Róbert – szövetségi kapitány; Alvics Gyula, Régi Dániel, Seres Attila, Ancsin Kata – edzők és Makocsai Sándor – fizikoterapeuta

Sok sikert kívánunk! Hajrá, magyar ökölvívás!

Kuhta Vlagyiszlava – Irma Testa ellen tesztelhetem a képességeim Assisiben

Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []