Ma 25 éve, hogy Kokó megnyerte az olimpiai bajnoki címét

Ma 25 éve egy legenda születésének lehettünk szemtanúi, ezen a napon nyerte meg Koko az olimpiai bajnoki címét.

1996.08.03. Atlanta, XXVI. Nyári Olimpiai Játékok , nevezetes dátuma a magyar ökölvívásnak. E felejthetetlen napon írta be Kovács István Koko Atalantában a Nyári Olimpiai Játékokon magát a sporttörténelembe és mindannyiunk szívébe. Ezúton is szívből gratulálunk olimpiai bajnokunknak, Kovács Istvánnak a fantasztikus eredményért!

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []