130 ökölvívó táborozik csodás környezetben Erdélyben a Hargita lábánál, Ivóban

Ivóban hétfőtől kezdetét vette a Godako Ökölvívó Sportklub által megrendezésre kerülő nyári edzőtábor, ahol nem kevesebb, mint 130 sportoló találkozik és dolgozik együtt a tábor során.Az Erdélyi Godako Ökölvívó Sportklub vendégei között szerepel a Kőbánya SC is, Kovács Mária edző vezetésével, és a Szegedi Bokszvilág SE csapata is Szuknai Zsuzsanna irányításával. A tábor remek lehetőséget nyújt arra, hogy az EGÖSK minden alegysége együtt dolgozhasson.Természetesen jelen van a gyergyószentmiklósi központ csapat képviseletében Huszár Árpád vezetőedző, Huszár Dávid és Máthé István edzők, akik egyben a tábor vezetői is. Naponta több edzés, és számos érdekes szabadidős programban van része a táborozóknak. Túráznak a Hargita csúcsára és Szejkefürdőre is kirándulnak. Köszönjük az egyesületek nevében a meghívást és részvételi lehetőséget Huszár Árpád vezetőedzőnek!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []