Válogatott ökölvívóink Szlovéniába utaztak

Útnak indult válogatott csapatunk, akiket a reggeli indulásnál meglátogatott Bertók Róbert szövetségi kapitányunk.
A cél ➡️ Maribor, Szlovénia

🥊 Versenyzőink: Petrimán Milán, Petrimán Patrik, Kincses Noel, Beri Kevin, Veres Roland, Kovács Richárd, Gerzsenyi István, Mester Soma, Fehér Koppány

🥊 Edzők: Nagy Lajos, Régi Dániel, Siroki Norbert, Jaroszkievicz Krisztián és Nagy Zoltán

Hajrá, Magyarok! Hajrá, magyar ökölvívás!!! 🇭🇺🇭🇺

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []