III. Tatárdomb Kupa Erdélyben

Az idén is megrendezték a III. Tatárdomb Kupát Erdélyben, ahol a Budapesti Honvéd Sportegyesület, Ökölvívó Szakág, Boxvilág Ökölvívóképző SE, a Kőbánya SC és a Felcsúti Ökölvívó Egyesületeink ökölvívói is ringbe léptek. Ezen a hétvégén emlékeznek meg a gyergyószéki székelyek őseik hősiességéről, amely 1658. szeptemberében a Moldva felől betörő, tízszeres túlerőben lévő ellenség legyőzéséhez vezetett. Az ünnepséget és a Tatárdomb Kupát ebben az évben szeptember 18-án tartják. A hagyományokhoz híven a Böjte Csaba testvér által celebrált szentmisére vasárnap délelőtt fog sorkerülni, az emlékműnél zajló koszorúzás és az ünnepi beszédek után sportrendezvényt szervez a Godako-Mösz Ökölvívó Akadémia. Ennek keretében bemutató jellegű ökölvívó mérkőzések lesznek, ahol az akadémia neveltjei magyarországi bokszolókkal küzdenek meg, jelen lesz dr. Kassai László, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnökségi tagja és dr. Pálos Péter, az Ellenőrző testület elnöke is. Nyilvános edzést is tart, amelybe gyerek és felnőtt egyaránt bekapcsolódhat. A sportrendezvények a hagyományteremtő szándékkal elinduló Tatárdomb Kupa keretében zajlanak.

Kuhta Vlagyiszlava – Irma Testa ellen tesztelhetem a képességeim Assisiben

Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []