8 bajnoki cím, 2 második és 1 harmadik helyezés az Olimpiai Reménységek Tornáján

“Befejeződtek a küzdelmek a magyar csapat számára a 2021. évi Olimpiai Reménységek Tornáján. A befejező napon sikerült mind az öt ringbe lépő magyar fiatalnak győztesen elhagyni a szorítót, így 8 bajnoki címmel, 2 második és egy harmadik helyezéssel zártuk a versenyt.- kezdte értékelését Törteli Ferenc, a junior válogatott vezetőedzője.“Húsz megvívott mérkőzésből tizenhat alkalommal a magyar srácok kezét emelték a magasba, ami önmagában is remek teljesítmény, azonban a mutatott teljesítmény tükrében méginkább elismerésre méltó. Az egész csapat példásan vizsgázott harcosságból, küzdeni akarasból, napról napra javultak a teljesítmények, tanultak egymás és saját hibáikból, értékes tapasztalatokkal lettek gazdagabbak versenyzőink! Vasárnap ringbe lépők Horváth Szabolcs, Nileborg Benjamin, Kozák Kevin, Hamar Levente, valamint Frank Dániel. A csapat további tagjai Körömi Ábel, Horváth András, Megyeri Kolos, Oláh Levente, Jámbor Árpád , Nileborg Krisztián. Ringsarokban továbbra is Rózsa András, Szabó Sándor segítette a fiatalokat, illetve az én munkámat. Bírói részről Jónás Ádám vezette példásan a mérkőzését!”-zárta értékelését Törteli Ferenc.Gratulálunk fiatal versenyzőinknek!🥇

Kuhta Vlagyiszlava – Irma Testa ellen tesztelhetem a képességeim Assisiben

Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []