Felkészülésben a serdülő válogatott

A napokban folytatódik a serdülő keret felkészülése az augusztusi serdülő Európa-bajnokságra. Jövő héten a csapat a gyergyószentmiklósi nemzetközi versenyen vesz részt, majd több rövidebb edzőtáborozást és versenyen való részvételt követően alakul majd ki az EB-n induló csapat végleges névsora.

A MÖSZ szakmai vezetése úgy döntött, hogy az Európa-bajnokságra még Dorkó Péter vezetésével készül fel a csapat, több klubedző segítsége mellett. Dorkó Péter az Európa-bajnokságot követően már csak a régiós vezetői teendőket fogja tovább vinni.

Bertók Róbert szövetségi kapitány tájékoztatása szerint, augusztus végétől új vezetője lesz a serdülő ökölvívó keretnek.

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []