Isten éltesse Bajkai Elnök Úr!

Dr. Bajkai István ma ünnepli születésnapját és semmiképpen nem szerettünk volna lemaradni a köszöntéséről.

Mozgalmas időszakon van túl a MÖSZ előző elnöke, akinek a szervezet számos dolgot köszönhet, köztük a szövetség pénzügyi konszolidációját, a stabilitást. Irányítása alatt többek között remek korosztályos sikereknek tapsolhattunk, elindult az utánpótlás kiemelt menedzselési program, létrejött a Testnevelési Egyetemmel egy szakmai alapokon nyugvó megállapodás és számos sportdiplomáciai siker élén végzett kitűnő munkát.

Kurtucz Csaba elnök és az elnökség szeretettel küldi jókívánságait ezen a szép napon!

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []

Kilenc U15-ös aranyérem a Bornemissza emlékverseny mai termése, a legnagyobb meglepetést Turós Levente okozta

Az U15-ös csapatunk összesen kilenc aranyérmet szerzett a 75. Bornemissza... []