A pestszentlőrinci temetőben búcsúztatták dr. Bajkai Istvánt

A pestszentlőrinci temetőben búcsúztatták dr. Bajkai Istvánt, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség egykori elnökét, a Fidesz áprilisban elhunyt parlamenti képviselőjét, a párt alapító tagját. A temetésen részt vett Novák Katalin köztársasági elnök, Orbán Viktor miniszterelnök és felesége Lévai Anikó, Kövér László az Országgyűlés elnöke és felesége Bekk Mária, illetve számos kormánytag, politikus.

A gyászszertartást Székely János, a Szombathelyi Egyházmegye megyéspüspöke végezte, imádságot mondott Balog Zoltán református püspök és egykori miniszter, valamint a Magyarországi Református Egyház zsinatának lelkészi elnöke is. Beszédet mondott Deutsch Tamás EP-képviselő.

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség részéről Kurtucz Csaba elnök úr, Tóth Zsuzsanna főtitkár, Pajna Zoltán és Kassai László elnökségi tagok valamint Csötönyi Sándor tiszteletbeli elnök vett részt.

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 1. LONDON 1948: A berobbanás

A londoni olimpia több volt, mint a világ legjobbjainak összecsapása:... []

#VAKZSÁK: 10 menet a bajnokok mentális szorítójában (nem csak bajnokoknak)

Kezdjük a tévhittel: Sokan azt hiszik, a boksz a kezek,... []