Magyarország jó tanulója, jó sportolója és a Magyarország tehetsége kitüntetések átadása

Ünnepélyes keretek között Dr. Schmidt Ádám sportért felelős államtitkár korábbi bajnokokkal együtt, személyesen adta át a Magyarország jó tanulója, jó sportolója és a Magyarország tehetsége kitüntetéseket a pályázatra jelentkezett legkiemelkedőbb sportos tanulóknak. Örömünkre Magyarország jó tanulója, jó sportolója díjat kapott ifjúsági Eb pontszerző versenyzőnk Drobilits Adrienn is.

Gratulálunk Adrinak és edzőjének Csipkés Barnabásnak!

Hajrá, magyar ökölvívás!

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []