Szeptemberben ismét Testvérvárosok Kupája

Szeptember 16-án, huszonkettedik alkalommal kerül megrendezésre Kiskunhalason a Testvérvárosok Kupája, nemzetközi utánpótlás ökölvívó verseny. Az ide évben egynapos versenyen léphetnek ringbe a fiatal ökölvívók.

„Szerencsére idén is nagy az érdeklődés az esemény iránt, közel száz fiatal sportolót várunk az eseményre. A fiúk és a lányok is minden korosztályban szerepelhetnek idén és készülünk különdíjjakkal is. Korcsoportonként elismerjük a legjobbakat, illetve a nap legjobb meccsének különdíjját a legjobb mérkőzés mindkét résztvevője megkapja. A legjobb 60 kilogramm alatti versenyző, a korábbi sokszoros válogatott versenyző, Kincses Györgyről elnevezett különdíjat kapja meg, a Csenki Ferenc emlékplakettet pedig ketten kapják meg idén, melyet a kiskunhalasi ökölvívásért, illetve a sportágban mutatott példás magatartásért ítélünk meg. Ezt a díjat korábban Gál László és Erdei Zsolt is megkapta. Érdekesség, hogy az emlékplaketteket egy korábbi ökölvívó, Kozma Anita készíti.” – mondta Mester Sándor, a Halasi Box Club elnöke

Hajrá, magyar ökölvívás!

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 1. LONDON 1948: A berobbanás

A londoni olimpia több volt, mint a világ legjobbjainak összecsapása:... []

#VAKZSÁK: 10 menet a bajnokok mentális szorítójában (nem csak bajnokoknak)

Kezdjük a tévhittel: Sokan azt hiszik, a boksz a kezek,... []