Nakota Veronika döntős az U22-es Európa-bajnokságon

Az U22-es Európa-bajnokság pénteki napján IBA színeket képviselő, de szegeden élő és készülő, 75 kilós Nakota Veronika az olasz Melissa Gemini ellen lépett ringben a súlycsoport elődöntőjében. Veronika egy szoros mérkőzésen, nagy csatában legyőzte az olaszt és bejutott az U22-es EB döntőjébe!

Gratulálunk Veronika!

Hajrá magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []