Nakota Veronika ezüstérmes az U22-es Európa-bajnokságon!

A montenegrói budvában zajló U22-es Európa-bajnokság női 75 kilogrammos döntőjében az IBA színekben versenyző, de Szegeden élő és készülő Nakota Veronika a török Isildar ellen lépett ringbe. A fináléban Nakota igyekezett nyomás alá helyezni a törököt, aki azonban remekül alkalmazkodott a helyzethez és összességében több találatot jegyzett, így pontozással megnyerte a mérkőzést, Nakota Veronika pedig ezüstéremmel zárta a tornát.

Gratulálunk Veronika!

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []