December 13-án rajtol a 100. Papp László ökölvívó magyar bajnokság

December 13-án rajtol a 100. Papp László ökölvívó magyar bajnokság a HELL ENERGY főtámogatásával. Az alábbi videóban Kovács Mária a KSC edzője, korábbi kétszeres világbajnok, tizenháromszoros magyar bajnok mesél az aktív versenyzőként megélt bajnoki emlékeiről, illetve arról is beszél, hogy a kőbányaiak milyen céllal vágnak neki a 100. magyar bajnokságnak.

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []