Szaka ezüstérmes a Boxamon!

A spanyolországi Boxam nemzetközi torna férfi 51 kilogrammos mezőnyében Szaka István két mérkőzést nyerte ezüstérmet szerzett. Szaka a ma délutáni fináléban Hamid Tangribergenov, szövetségi edző szakmai döntésének eredményeképp nem bokszol a Fülöp-szigeteki Rogen Ladon ellen, így a második helyen zárja az eseményt. Szaka egy trinidadi ellenfelet győzött le az első fordulóban, majd a lengyel Slominski szemsérülés miatt nem tudta vállalni a Szaka elleni negyeddöntőt. Az újpesti versenyző a legjobb 4 között egy fantasztikus mérkőzésen legyőzte az Európa-bajnok, világbajnoki bronzérmes spanyol Martin Molinát, így zárt tehát ezüstéremmel a Boxamon.

Gratulálunk Pisti!

Hajrá magyar ökölvívás!

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []

Kilenc U15-ös aranyérem a Bornemissza emlékverseny mai termése, a legnagyobb meglepetést Turós Levente okozta

Az U15-ös csapatunk összesen kilenc aranyérmet szerzett a 75. Bornemissza... []