Négy magyar utánpótláskorú ökölvívó is ringbe lépett Busto Arsizióban, az első olimpiai világkvalifikációs tornán

Gál László, a válogatott edzője nyilatkozott az utanpotlassport.hu-nak a Mezei Petra, Szabó Petra, Nakota Veronika és Gémes Levente olaszországi teljesítményéről.

https://www.utanpotlassport.hu/2024/03/12/uj-szintre-kell-lepni-a-fiataloknak-a-nemzetkozi-felnottmezonyben

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []