A poreci ifjúsági ökölvívó Európa-bajnokság hetedik versenynapján az 52 kilós Bojti Gréta vereséget szenvedett a spanyol Gutierreztől és ezzel a magyar versenyző számára befejeződött a kontinenstorna.
Hajrá magyar ökölvívás!
A poreci ifjúsági ökölvívó Európa-bajnokság hetedik versenynapján az 52 kilós Bojti Gréta vereséget szenvedett a spanyol Gutierreztől és ezzel a magyar versenyző számára befejeződött a kontinenstorna.
Hajrá magyar ökölvívás!
Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []
Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []
Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []
Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []