Az alábbi videóban Gábor mesél a fehérorosz Salotskikh elleni mérkőzéséről és arról, hogy mit vár a következő összecsapásán melynek tétje már az Eb érem lesz.
Hajrá magyar ökölvívás!
Az alábbi videóban Gábor mesél a fehérorosz Salotskikh elleni mérkőzéséről és arról, hogy mit vár a következő összecsapásán melynek tétje már az Eb érem lesz.
Hajrá magyar ökölvívás!
Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []
Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []
Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []
Az U15-ös csapatunk összesen kilenc aranyérmet szerzett a 75. Bornemissza... []