A MÖSZ díjazta az Európa-bajnokság hőseit

A Magyar Ökölvívó Szakszövetség ügyvivő testületének két tagja, Berkó Lajos és Rácz Attila hétfőn díjazta az ifjúsági és felnőtt Európa-bajnoki érmeseinket. Az eseményen a bangkoki olimpiai világkvalifikációs tornán való szereplés miatt, Lakotár Hanna és Bernáth Attila nem tudott részt venni, így két ifi Eb- érmest és négy felnőtt Európa-bajnoki dobogóst és edzőiket díjazta az ügyvivő testület, ahol 75. születésnapja alkalmából köszöntötték az olimpiai bajnok, Gedó Györgyöt is.

Ifi Eb érmeseink:

női 52 kg, bronzérm: Varga Sára és edzője, Farkas József

férfi 75 kg, ezüstérem: Nileborg Krisztián és edzője Viktor Petrov

Felnőtt Eb érmeseink:

női 54 kg, bronzérem: Lakotár Hanna és edzője, Finesz Ernő

női 70 kg, ezüstérem: Lakos Regina és edzője, Régi Dániel

női +81 kg, bronzérem: Hoffmann Réka és edzője, Alvics Gyula

Férfi 51 kg, ezüstérem: Bernáth Attila és edzője, Szabó Ildikó

Férfi 54 kg, bronzérem: Virbán Gábor és edzője, Balzsay Károly

Férfi 63,5 kg, bronzérem: Kovács Richárd és edzője, Nagy Lajos

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []