Három éremmel tért haza a junior ökölvívó válogatott a szarajevói Európa-bajnokságról.
Az alábbi videóban a junior EB ezüstérmes Petrimán Patrícia és Törteli Ferenc, szakágvezető értékeli a kontinenstorna magyar szereplését.
Hajrá magyar ökölvívás!
Három éremmel tért haza a junior ökölvívó válogatott a szarajevói Európa-bajnokságról.
Az alábbi videóban a junior EB ezüstérmes Petrimán Patrícia és Törteli Ferenc, szakágvezető értékeli a kontinenstorna magyar szereplését.
Hajrá magyar ökölvívás!
Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []
Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []
A londoni olimpia több volt, mint a világ legjobbjainak összecsapása:... []
Kezdjük a tévhittel: Sokan azt hiszik, a boksz a kezek,... []