Kevesebb, mint egy hét múlva, Párizsban fellobban az olimpiai láng és megkezdődik a XXXIII. nyári olimpia.

A magyar ökölvívók három versenyzővel vesznek részt a játékokon, Kovács Richárd 63,5 kilóban, Akilov Pylyp 80 kilogrammban, míg Hámori Luca első magyar női ökölvívóként 66 kilóban lép majd ringbe.

A férfiak 80 kilós tornáján tizennyolc versenyző indul harcba az érmekért, köztük tizenketten már állhattak világverseny vagy kontinenstorna dobogóján.

Az ötkarikás játékok ökölvívó tornája július 27-én rajtol Párizsban.

Hajrá, magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []