Farkas pontozással, Szilágyi kiütéssel nyert a serdülő Eb-n!

A Banja Lukában zajló serdülő ökölvívó Európa-bajnokság harmadik versenynapján négy magyar ökölvívóért szoríthattunk. Közülük a 60 kilogrammos Szilágyi Dániel már az első menetben lezárta nyolcaddöntős meccsét, míg Farkas Róbert második győzelmét aratva jutott be a legjobb 8 közé.

„Felemásra sikerültek a mai mérkőzések, de legalább a tegnapi nappal ellenében két találkozón sikerült győzni. A harmadik siker is közel volt, érzésünk szerint Buzás Rómeó megnyerte a mérkőzését, meglepetés volt a veresége. Ahogy tegnap, mai is jól bunyóztak a gyerekek, de ez ma már eredményekben is meg tudott mutatkozni. Reméljük folytatódik a jó sorozat és holnap a két versenyben lévő lányversenyzőnk is jó teljesítményt nyújt az éremért való mérkőzésen.” – értékelt Dorkó Péter, serdülő szakágvezető

A magyar csapat eredményei a serdülő Európa-bajnokság harmadik napján:

Asztalos Hunor – Ibrahim Badalli (azeri) 0:5

Buzás Rómeó – Lukas Fulanovic (horvát) 2:3

Farkas Róbert – Hassan Abdullatif (ciprusi) 3:2

Szilágyi Dániel – Aleks Vas (szlovén) KO győzelem az 1. menetben

Hajrá magyar ökölvívás!

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []