A szófiai U22-es ökölvívó Európa-bajnokság keddi versenynapján a 48 kilogrammos Szeleczki Lilla a negyeddöntőben pontozással legyőzte a georgiai Ismailovát és így már biztosan érmes a kontinenstornán!
Gratulálunk Lilla!
Hajrá, magyar ökölvívás!
A szófiai U22-es ökölvívó Európa-bajnokság keddi versenynapján a 48 kilogrammos Szeleczki Lilla a negyeddöntőben pontozással legyőzte a georgiai Ismailovát és így már biztosan érmes a kontinenstornán!
Gratulálunk Lilla!
Hajrá, magyar ökölvívás!
Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []
Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []
Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []
Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []