A szófiai U22-es ökölvívó Európa-bajnokság ötödik napján a 48 kilós Zsigó Csaba ismét remek teljesítményt nyújtott és pontozásos győzelemmel jutott elődöntőbe a spanyol Diaz ellen!
Gratulálunk Csaba!
A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []
Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []
Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []
Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []