Zsigó újabb fantasztikus győzelmével már biztosan érmes az U22-es Eb-n!

A szófiai U22-es ökölvívó Európa-bajnokság ötödik napján a 48 kilós Zsigó Csaba ismét remek teljesítményt nyújtott és pontozásos győzelemmel jutott elődöntőbe a spanyol Diaz ellen!

Gratulálunk Csaba!

Hajrá, magyar ökölvívás!

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []