A szófia U22-es ökölvívó Európa-bajnokság női 52 kilogrammos elődöntőjében Horváth Kármen nagy csatában maradt alul a török Soguksu ellen, így bronzéremmel zárta a kontinenstornát.
Gratulálunk Kármen!
Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []
Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []
Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []
Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []