Brázovics és Horváth már biztosan érmes a Gymnasiadén

A Bahreinben zajló Gymnasiadé szombati napján Brázovics Tamás és Horváth András lépett szorítóba a legjobb 4 közé jutásért. Horváth kazak, Brázovics pedig tajpei versenyző legyőzésével jutott elődöntőbe.

„Szombaton az elődöntőbe jutás volt a tét Brázovics Tominak és Horváth Arásnak is. András egy kazak versenyzővel bokszolt, aki kicsit meg is lepte az első percekben. Ezt követően Andris tudott váltani és kemény, harcos bunyóval sikerült megfordítani a mérkőzést. Brázovics Tomi egy tajpei ellenféllel küzdött és magabiztos győzelmet aratott. Tomi már az első menetben számoltatott Chenre, majd ezt követően is végig kézben tartotta a mérkőzést és remek formát mutatott. Vasárnap szünnap van, hétfőn pedig összesen öten lépnek ringbe tőlünk, Andris és Tomi mellett Petrimán Patrícia, Kapcsos Vivien és Gombai Dominik is a döntőbe kerülésért húz kesztyűt.” – nyilatkozta Törteli Ferenc, junior szakágvezető

Hajrá, magyar ökölvívás!

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []

Kilenc U15-ös aranyérem a Bornemissza emlékverseny mai termése, a legnagyobb meglepetést Turós Levente okozta

Az U15-ös csapatunk összesen kilenc aranyérmet szerzett a 75. Bornemissza... []