Kovács István a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnöke!

November 9-én, a Magyar Sportok Házában tartja Tisztújító közgyűlését a Magyar Ökölvívó Szakszövetség.

A kögyűlésen megjelent 100 egyesület a Szakszövetség elnökéről, elnöskégi tagjairól és az Ellenörző Testület tagjainak és elnökének megválasztásáról szavaz.

A közgyűlés elsőként a Szakszövetség elnökéről szavazott és Kovács Istvánt választotta meg a Magyar Ökölvívó Szakszövetség elnökének.

Hajrá, magyar ökölvívás!

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []