Sikeres vállműtéten esett át Kovács Richárd

A kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes, olimpiai 5. ökölvívó, Kovács Richárd sikeres vállműtéten esett át a budapesti Sportkórházban.

„Már az olimpia előtt vállfájdalmaim voltak, akkor igyekezetünk nagyon figyelni a terhelésre, hogy az ötkarikás játékokon szerepelni tudjak. Az olimpiai után a fájdalmak felerősödtek, ekkor már szóba került a műtét is, de a nyíregyházi Sóstói Gyógyfürdő munkatársai először gyógytornával és speciális kezelésekkel igyekeztek enyhíteni a fájdalmaimon, amiért nagyon hálás vagyok nekik. A kezelések segítettek, de sajnos a műtét elkerülhetetlen volt, ám szerencsére a beavatkozás jól sikerült és hamarosan megkezdhetem a rehabilitációt. A legfontosabb most az, hogy minél gyorsabban helyre jöjjön a vállam, ami néhány hónapot biztosan igénybe vesz, azután pedig szeretnék visszaállni a munkába és folytatni a karrierem az amatőrök és a profik között is.” – mondta az operáció után Kovács Richárd

Gyors felépülést kívánunk Ricsi!

Hajrá magyar ökölvívás!

Kuhta Vlagyiszlava – Irma Testa ellen tesztelhetem a képességeim Assisiben

Kuhta Vlagyiszlava a magyar válogatottal együtt Olaszországban edzőtáborozik, és készül... []

Ács József: Petrimán Patrícia és Turós Levente kiválóan bokszolt a Bornemisszán

Az U19-eseinknek idén nagyon sok feladatot kell teljesíteniük, és a... []

Törteli Ferenc: Összességében van hová fejlődnünk, de az irányunk látható

Az U17-es csapatunk remekül szerepelt a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen... []

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []