Saját székházba költözik a MÖSZ

A 100 éves Magyar Ökölvívók Szövetsége hosszú idő után múltjának és eredményeinek megfelelő helyszínre költözik. A MÖSZ a gazdasági szempontokat szem előtt tartva, az elnökség egyetértő határozatának szellemében a MOM Park, a Testnevelési Egyetem és a Magyar Olimpiai Bizottság közvetlen közelébe teszi át székhelyét, egy 300 négyzetméteres, több különálló irodából álló épületbe.

„Az új székház kiváló lehetőséget ad arra, hogy valóban otthonként tekintsenek rá az ökölvívósport szereplői. Olyan hely legyen, ahol mindenki szívesen megfordul, ahol a közös munka és a közös célok találkoznak, és ahol a Magyar Ökölvívók Szövetsége valóban összetartó, támogató közösséggé, igazi családdá fejlődhet” – mondta Kovács „Kokó” István, a MÖSZ elnöke, miután a ND Invest ügyvezető igazgatójával, Kovács Balázzsal aláírta a bérleti szerződést.

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 1. LONDON 1948: A berobbanás

A londoni olimpia több volt, mint a világ legjobbjainak összecsapása:... []

#VAKZSÁK: 10 menet a bajnokok mentális szorítójában (nem csak bajnokoknak)

Kezdjük a tévhittel: Sokan azt hiszik, a boksz a kezek,... []