Önkénteseket várunk az U23 Európa-bajnokságra

Ezúton szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy 2025. november 23–29. között a budapesti BOK Csarnokban rendezzük meg az U23 ökölvívó Európa-bajnokságot, amely nagy jelentőségű sportágunk utánpótlásának fejlesztése szempontjából.

Más nemzetközi sporteseményekhez hasonlóan az U23 ökölvívó Európa-bajnokság sikeres lebonyolításához is önkéntesek közreműködésére van szükségünk. Ez kiváló lehetőség arra is, hogy az egyesületeinkben sportolók, a szülők, a sportbarátok vagy a helyi közösségek tagjai is aktívan bekapcsolódjanak a szervezésbe, éstestközelből tapasztalják meg egy nemzetközi sportesemény hangulatát és működését.

Igazolt sportolóink önkéntesként nemcsak értékes élményeket, hanem sportszakmai tapasztalatszerzési lehetőséget is kapnak, miközben hozzájárulnak a magyar ökölvívás közösségi erejének bemutatásához, az Európa-bajnokság sikeres szervezéséhez.

Az Európa-bajnokság önkéntes programjának koordinációjában a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem Önkéntes és Fenntarthatósági Irodája segíti munkánkat. Felhívásukat és a jelentkezéssel kapcsolatos részleteket csatoltan olvashatjátok.

Sportbaráti üdvözlettel,

Kovács Kokó István

elnök, Magyar Ökölvívók Szövetsége

 

Felhívó a szövetség honlapjára

 

Magyar aranyérmek az U17-es, valamint az U19-es korosztályban is a Bornemissza emlékversenyen

Az U17-eseink, valamint az U19-eseink is hozzájárultak az éremterméshez, így... []

Kilenc U15-ös aranyérem a Bornemissza emlékverseny mai termése, a legnagyobb meglepetést Turós Levente okozta

Az U15-ös csapatunk összesen kilenc aranyérmet szerzett a 75. Bornemissza... []

Pankovics Bohdán és Asztalos Hunor nyújtotta a legjobb magyar teljesítményt a Bornemissza emlékverseny harmadik napján

Ismét maratoni program zajlott a 75. Bornemissza Gergely nemzetközi emlékversenyen,... []