Szombaton 11 órától a 20 súlycsoport döntőit rendezik a BOK-csarnokban. A 16. párban Szira Zsófia (+80 kg), a 18. párban Szeleczki Lilla (48 kg), a 20. párban pedig Gémes Levente (75 kg) lép ringbe az Eb-aranyért!
Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []
Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []
Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []
Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []