#Papp100: „Te vagy a legdrágább kincsem!” – Papp Lacika nőnapi vallomása

A szorítóban nem ismert kegyelmet, de az édesanyja előtt mindig az a tisztelettudó, szófogadó „kisfiú” maradt, aki egykor ezt a köszöntőt írta

A jubileumi év alkalmából – és ezen a jeles napon-, egy megható személyes emlékkel szeretnénk ünnepelni a hölgyeket, lányokat: Lacika nőnapi levelével, amelyet a szeretett „mutternak” írt

„Kedves Anyukám! A Nőnap alkalmával sok-sok örömet kívánok Neked! Köszönöm, hogy jó vagy hozzám. Te vagy a legdrágább kincsem! Kezedet csókolja fiad: Laci”

A levél emlékeztet minket arra, hogy az igazi bajnok nemcsak az erejéről, hanem a hálájáról és a szeretetéről is felismerhető. Bár az anyukája annyira féltette fiát, hogy soha nem bírta nézni a meccseit, sőt, az elején így kérlelte, hogy ne menjen a kötelek közé: „Ha pofon kell fiam, csak szóljál, adok én neked minden nap. Nem kell azért ökölvívónak menni!“, ennek ellenére a Bajnok minden győzelmével neki mondott köszönetet. 

A kivételes emlékű fotókkal és a Legenda szavaival kívánunk boldog nőnapot minden hölgynek

Petrimán Patrícia magabiztosan kezdett a Brandenburg Kupán

A hagyományos németországi Brandenburg Kupa első napján sajnos nem sok... []

Emanuele Renzini: Biztos vagyok benne, hogy színvonalas meccsek lesznek Nyíregyházán

Szerdán rajtol a 103. Papp László Elit Ökölvívó Magyar Bajnokság.... []

Bozai Gyula állt a legközelebb a sikerhez a Brandenburg Kupa első napján

Az U19-es válogatott kiválóan szerepelt a szerbiai nemzetközi tornán a... []

Júliusban Nyíregyházán és a BVSC székházban is kiállítás nyílik Papp László legendás hagyatékából

Vannak legendák, akiknek a csillaga az évtizedek múlásával csak még... []