Orbán Viktor ma reggel Erdei Zsolttal tárgyalt az ökölvívásról

A sportág jövőjét érintő kérdésekről egyeztetett Orbán Viktor miniszterelnök Erdei Zsolttal, a Magyar Ökölvívó Szakszövetség (MÖSZ) elnökével csütörtök délelőtt az Országházban.

A megbeszélésen Erdei Zsolt bemutatta Orbán Viktornak Magyarország és a Kárpát-medence ökölvívósportág-fejlesztési koncepcióját és a sportág jövőjét érintő kérdéseket vitatták meg.

Határozott célunk a sportág régi presztízsét visszaállítani és mérhetetlenül hálásak vagyunk, hogy kormányunk és Miniszterelnökünk segítségére is számíthatunk a munkában! Hatalmas motivációt jelent ez mind sportvezetésünknek, mind sportolóinknak!

Fotó: MTI

 

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []