Erdei és Kovács már a legjobb nyolc között! (archív)

Húsz évvel ezelőtt ezen a napon, október 21-én nagy lépest tett a világbajnoki címhez vezető úton Kovács Koko István (57 kg) és Erdei Madár Zsolt is (75 kg), mindketten a legjobb nyolc közé kerültek.

Kovács Koko ellenfele a litván Biciulatis volt, akit 16-1-es állásnál leléptettek.
Erdei Zsolt az Európa-bajnoki ezüstérmes lett Andrej Barabanovot verte 19-6 arányban.
Farkasnak nem volt szerencséje, az üzbég Tuljanov ment tovább (7-2).
Varga a mennyből a pokolba került, mert a kiütéses győzelme után a következő körben a mongol Uitumennel találkozott és az ázsiai bokszoló döntő fölénnyel nyert.
Ugyanez volt a sorsa az 51 kg-ban Ladányinak, akit az örmény Darcsinjan vert döntő fölénnyel.
A 67 kg-ban Nagy József az olimpiai bajnok Oleg Szaitov ellen maradt alul (8-2).

#VAKZSÁK 2. MENET: ÜTÉSÁLLÓSÁG – Reziliencia, pofonok, a „szellemi KO”

A legnagyobb harc nem akkor van, amikor ütünk, hanem amikor... []

Négy arany Csehországból!

Öt versenyzőnk volt fináléban a csehországi nemzetközi tornán, Grand Prix... []

Öt magyar döntős a Grand Prix Usti nad Labemen, Kukhta újabb olimpiai érmest győzött le

Öt versenyzőnk jutott be a döntőbe a csehországi nemzetközi tornán,... []

Hatan is sikerrel szerepeltek a csehországi Grand Prix második napján

Hatan is sikerrel szerepeltek versenyzőink közül a csehországi nemzetközi tornán,... []