Bernáth Attila bejutott az ifjúsági Európa-bajnokság döntőjébe!

A törökországi Antalyaban zajló ifjúsági ökölvívó Európa-bajnokságon szép magyar siker született, amikor a debreceni, tavaly még junior Bernáth Attila a 49 kg-os kategóriában 3-2-re legyőzte az orosz Daniil Lysenkot és ezzel bejutott a szombati döntőbe, ahol ellenfele a tavalyi Eb ezüstérmese, a grúz Sakhil Allahvergyiev lesz.

A tavalyi anapai ifjusági Európa-bajnokságon is egy érmet szerzett a magyar csapat, akkor is a 49 kg-ban indult versenyzőnk volt eredményes, Virbán Gábor, aki bronzérmet szerzett.

A 18. perctől visszanézhetitek, ahogy Bernáth Attila döntőbe jutott az Ifjúsági Európa-bajnokságon az alábbi videóban:

Négy magyar győzelem a Grand Prix Usti nad Labem első napján, Veres Roland győzelemmel tért vissza

Négy magyar sikerrel nyitott a csehországi nemzetközi torna, Usti nad Labemben.... []

Tizenhárom versenyzőnk szerepelhet a Grand Prix, Usti nad Labemben

Öt női, és nyolc férfi versenyzőnk vesz részt a csehországi... []

#VAKZSÁK 1. MENET: A LÁTHATATLAN ELLENFÉL – A félelem kezelése

Cus D’Amato (legendás edző): „A hős és a gyáva pontosan... []

#Papp100 ARANYTRILÓGIA 3. MELBOURNE 1956: A dráma, a triplázás és a hazaszeretet aranya!

Ez volt a legnehezebb út. Itthon forradalom, bizonytalanság és aggodalom... []